KONST / Litografier / Färglitografi 13152033
nr 1315 2033
Ernst Billgren
(f. 1957), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 20/330. Motivet: ca 26x33 cm
Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 23 mars 2020
kl 18:18:56
1.000 kr
1.400 kr
2.000 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
23 mar